Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

 

Curling ile Floor Curling Arasındaki İlişki Nedir?
Buz satrancı olarak ta tanımlanan Curling'in yaygınlaştırılması amacı ile ortaya çıkarılan Floor Curling; Curling'in minyatürü olarak ifade edilebilir. Hem Curling, hem de Floor Curling faaliyetleri Türkiye Curling Federasyonu tarafından organize edilmektedir.
Halk Eğitim Merkezleri'nden Floor Curling Kursu Alabilir Miyiz?
Evet. Floor Curling Kursu almak için Halk Eğitim Merkezleri ile irtibat kurabilir ve kurs alma talebinde bulunabilirsiniz.
Floor Curling, Okul Sporları Arasında Yer Alıyor mu?
2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı'ndan itibaren Floor Curling, Okul Sporları arasında yer alacaktır.
Floor Curling Seti'ne Nereden Ulaşabilirim?
Firmamız, Türkiye'nin ilk ve tek Floor Curling Seti Üreticisidir. Setlerimizin muadili yurt dışında bulunmakta olup, maliyet olarak ürünlerimiz, muadillerine göre daha ekonomiktir.
Floor Curling Seti'nde Hangi Ürünler Yer Alıyor?
Floor Curling Seti; 1 adet Floor Curling Pisti, 1 adet Floor Curling Pisti Kılıfı, 8 adet Floor Curling Taşı, 2 adet Floor Curling Taşı Çantası, 2 adet Floor Curling Kalemi, 2 adet Floor Curling Taktik ve Skor Tahtası, 1 adet Floor Curling Bakım&Kullanım Levhası ve 1 adet Floor Curling El Çantası'ndan ibarettir.
Türkiye Curling Federasyonu Ürünlerinizi Onaylıyor Mu?
Evet. Ürünlerimiz, Türkiye Curling Federasyonu tarafından denetlenmiş ve onaylanmıştır. Firmamız, Türkiye Curling Federasyonu ile yapmış olduğu protokole istinaden Türkiye'de Floor Curling Setleri satışı yetkisine sahiptir.
Floor Curling Eğitmen Eğitimi'ni Nasıl ve Nereden Alabilirim?
Firmamız, Türkiye Curling Federasyonu ile yapmış olduğu protokole istinaden Floor Curling Eğitmen Eğitimi verme yetkisine sahip ilk ve tek firmadır. Eğitim almak için lütfen bizimle irtibata geçin.
Floor Curling Seti Satışı İçin Bayiniz Olabilir Miyim?
Evet. Türkiye genelinde tüm il ve bölgelerde bayilikler verilmektedir. Bayilik şartlarımız için lütfen bizimle irtibata geçin.
İlimizde Yada İlçemizde Floor Curling Takımı Kurabilir Miyiz?
Evet. Floor Curling Takımı kurabilirsiniz. 2019 yılı itibari ile pek çok il ve ilçede Floor Curling Turnuvaları düzenlenecektir.
Floor Curling Seti'nde Kurum Logosuna Yer Veriyor Musunuz?
Evet. Floor Curling Pisti'nde kurumunuzun yada sporsorunuzun logosuna yer veriyoruz. Böylece ürünlerde sizin de görünürlüğünüz sağlanmış oluyor.