Kalkınma Ajansları İçin Proje Örneği

Kalkınma Ajansları İçin Proje Örneği

Türkiye genelinde 26 farklı kalkınma ajansı bulunmakta olup, her kalkınma ajansı kendi bölgesinde ki illerin iktisadi, kırsal, sosyal ve altyapısal kalkınması için hibe desteği sağlamaktadır.

Kalkınma Ajanlarının desteklerinden bir tanesi de TEKNİK DESTEK PROGRAMI dır. Bu program kapsamında kar amacı gütmeyen kurum ve kuruluşların (kamu kurumları, meslek kuruluşları, üniversiteler, belediyeler, odalar, birlikler, dernekler vb.) eğitim ihtiyaçları kalkınma ajansları tarafından desteklenmektedir.

Bu kapsamda Türkiye Curling Federasyonu Onaylı Floor Curling Eğitmen Eğitimi de alabilirsiniz. Söz konusu eğitim, 8 er kişilik gruplara 16 şar saat olarak verilmekte ve 4 yarım gün de sonlandırılmaktadır. Projenizi dilediğiniz kadar grup için şekillendirebilirsiniz. Eğitimlerde, milli takım sporcuları, antrenörleri yada eğitmenleri görev almakta olup, eğitim için gerekli olan materyaller de eğitmen tarafından tedarik edilerek yararlanıcı kurumun kullanımına sunulmaktadır.

Tamamen ÜCRETSİZ olarak eğitim ve materyalden istifade edebileceğiniz bu projeyi sunmaya karar vermeniz halinde ilgili kalkınma ajansının 2019 Yılı Teknik Destek Programı Rehberi’ni inceleyerek proje başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Projenin KAYS üzerinden girimi gerektiği ve hazırlanması gereken bazı evraklar olduğu için kurumunuzdan PROJE ile ilgili bilgisi olan bir kişi ile birlikte hareket etmeniz gerekmektedir.

Aşağıda 2018 yılında Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı Teknik Destek Programı’ndan istifade etmiş olan bir kurumun proje örneği yer almaktadır. Projeyi örnek olarak kullanabilirsiniz.

20 Nisan 2019
1.268 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?